Kariéra v Bellevue Hotel Český Krumlov

AKTUÁLNÍ POČASÍ

Aktuální čas--:--:--

Čtyřhvězdičkový Hotel Bellevue nacházející se v centru Českého Krumlova disponující nejenom pěknými pokoji, ale též úspěšným a kvalitním gastroprovozem. Hotel patří do moderního řetězce, který provozuje v České republice již několik hotelů v atraktivních lokalitách.

POKOJE OD

1650 .00 CZK

FLEXIBILNÍ CENY SE SNÍDANÍ

V současné době hledáme do našeho týmu schopné a ambiciózní kandidáty na pozici:

Požadavky:

  • trestní bezúhonnost
  • časová flexibilita
  • dobrá organizace práce, logické uvažování
  • vysoké pracovní nasazení, ochota učit se novým věcem
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • reprezentativní vzhled a chování
  • týmové založení
  • dobrá znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou
  • znalost práce s hotelovým programem FIDELIO je výhodou

Nabízíme:

  • práci v dynamické společnosti, která se na území České republiky stále rozrůstá
  • skvělý pracovní kolektiv
  • odpovídající platové ohodnocení + motivační benefity
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • možnost ubytování v Českém Krumlově

Náplň práce:

  • práce s hotelovým systémem
  • komplexní servis klientům
  • každodenní komunikace s klienty a ostatními odděleními hotelu
  • administrativa spojená s pozicí recepční

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení a splňujete potřebné požadavky na tuto pozici, zašlete nám Váš strukturovaný profesní životopis a motivační dopis v českém jazyce s fotografií na e-mailovou adresu gm@bellevuehotels.cz.

Požadavky:

  • zručnost
  • všestranná schopnost
  • pracovní nasazení

  • malování
  • opravy nábytku, dveří, oken
  • další údržbářské práce

Forma pracovního vztahu DPP, zajímavé finanční ohodnocení.

Video

Více zde

OVĚŘIT DOSTUPNOST

Hotel Bellevue ČESKÝ KRUMLOV in Czech Republic