Restaurant Le Jardin

AKTUÁLNÍ POČASÍ

Aktuální čas--:--:--

Restaurace Le Jardin je kouzelná restaurace s 20 místy, která může být rozšířena o jedinečný vinný sklípek s 38 místy a dále pak letní terasu s dalšími 45 místy. Vnitřní design odpovídá duchu a filosofii celého hotelu, uspořádání restaurace je velmi elegantní a příjemné.

POKOJE OD

1360 .00 CZK

FLEXIBILNÍ CENY SE SNÍDANÍ

Jednoduše řečeno – restaurace Le Jardin se svým šéfkuchařem Jiřím Hadačem patří mezi TOP restaurace nejen v Českém Krumlově, ale v celých jižních Čechách a tato restaurace má jasnou ambici - dosáhnout gastronomické špičky v České republice.

Jídelní lístek je založen na čerstvých lokálních surovinách a receptech typických pro jihočeský region, avšak s výraznými prvky mezinárodní kuchyně. Naše menu je pravidelně obměňováno a doplňováno o sezónní nabídky, ale také o nabídky typu business lunch nebo letní večerní grilování na terase hotelu apod.

Z důvodu rekonstrukce kuchyně bude Restaurace Le Jardin v době od 04. do 10. 01. 2016 uzavřena.

Restaurace je otevřena od 12:00 do 22:00 hodin, od pondělí do neděle, otevírací doba v zimních měsících může být upravena. Pro rezervaci nás prosím kontaktujte na +420 380 720 109 nebo e-mailem na fb@bellevuehotels.cz

Při rezervaci můžete být požádáni o garanci kreditní kartou.

Vinný sklep poskytuje další kapacitu ať už pro soukromé oslavy, meetingy, nebo rodinné či firemní akce. Vinárna může být pronajata i exkluzivně a má kapacitu cca 40 osob. V Českém Krumlově není moc míst, která by Vám nabídla tak skvělou atmosféru a exklusivní prostředí.

Více než 110 speciálně vybraných druhů vín naleznete ve vinném lístku restaurace Le Jardin, nejlepší restaurace v Českém Krumlově dle hodnocení cestovatelského portálu Tripadvisor.

Vybírejte z našeho vinného lístku.

Letní zahrada a lounge jsou skvělým místem pro trávení Vašich volných chvil během letních měsíců. Letní terasa má kapacitu až 45 míst a lounge je místem pro relaxaci u dobrého vína nebo cocktailu až pro dalších 40 osob. Toto místo je svou intimitou v Českém Krumlově naprosto ojedinělé a bezkonkurenční.

Video

Více zde

OVĚŘIT DOSTUPNOST

Wine Cellar at Hotel Bellevue ČESKÝ KRUMLOV in Czech Republic