Nacházíte se v sekci Úvod > Další služby a aktivity > Cateringové služby >

Cateringové služby

Nedílnou součástí gastronomických služeb, které nabízí Le Jardin Restaurant, jsou cateringové služby reagující vždy na širokou škálu požadavků klienta. Nejedná se pouze o uspokojení zákazníka servisem gastronomickým, ale ve většině případech zároveň o zajištění technického zázemí a dalších potřeb vyplývajících např. z lokality, typu budovy specifik daného prostředí apod.

Cateringová nabídka začíná od základních výrobků studené kuchyně, cukrářských výrobků, teplého buffetu přes složité variace moderní gastronomie až po uspořádání gala večeří. Dokonalá znalost trhu nám umožňuje poskytnut zákazníkovi rozsáhlý sortiment i méně tradičních surovin. To vše samozřejmě za doprovodu pečlivého výběru ušlechtilých nápojů. Samozřejmostí je zajištění optimálního počtu profesionálního personálu, který je schopen vytvořit i v externích podmínkách standardní servis restaurantu Le Jardin Restaurant. Klientovi nabízíme také možnost zajištění technického vybavení, kulturního doprovodu a dekorace prostor.

Na tomto místě uvádíme jako příklad nepřeberné škály takto definovaných služeb, které jsme s podporou našeho profesionálního týmu F&B a unikátního technologického zázemí připraveni realizovat v souladu s obdrženou poptávkou.

Ctíme přitom individuální přístup ke klientovi a jeho neopakovatelnému zadání a proto preferujeme zpracování každé jednotlivé nabídky „na klíč" přesně v intencích sděleného požadavku. Součástí nabídky může být dále „Take away" servis. Prostřednictvím této služby umíme propůjčit Vašim rodinným událostem, příležitostným oslavám či party s přáteli vrcholně slavnostní atmosféru.


Hlavní navigace: