Nacházíte se v sekci Úvod > Další služby a aktivity > Konference >

Konference

Executive floor Rezidence Latrán nabízí 2 separátní HIGH-TECH konferenční sály s využitím nejmodernějších technologií. Konferenční sál Latrán s kapacitou až 75 osob a konferenční sál Rosenberg s kapacitou až 25 osob. Oba tyto sály představují precizní zázemí pro pořádání nejširšího spektra aktivit v oblasti MICE (setkání, incentivy, konferencí a společenských akcí).

Prostory jsou smysluplně uspořádány s citem pro ten nejmenší detail. Naše teambuildingové a incentivní rámcové programy představují netradiční pojetí pracovních a volnočasových aktivit pro firemní klientelu. Hotel se tak ocitá na samé špičce poskytovatelů tohoto typu servisu z pohledu regionu.

Naše konferenční sály Latrán a Rosenberg však nejsou jedinými konferenčními prostory, které Vám můžeme zajistit. Pro skupiny 100 a více osob jsou zde další unikátní prostory nedalekého Hradu a Zámku Český Krumlov, vzdáleného 200 m od hotelu, kde najde pohodlné zázemí až 600 hostů. Jedinečné konferenční prostory Prokyšova sálu pro 120 osob a Městského divadla pro 250 osob pak doplňují naši nabídku.
 

Konferenční technika

Během firemní konference, workshopu nebo školení pro Vás zajistíme plný konferenční servis, možnost asistence IT technika i moderní konferenční vybavení. Naše hostesky se postarají o registraci účastníků až po předání harmonogramu a všech informací o pořádané akci.


Hlavní navigace: