VÍTEJTE V BELLEVUE HOTELU ČESKÝ KRUMLOV

Vážení hosté,

dovolte, abychom Vás srdečně přivítali v Bellevue Hotelu Český Krumlov, v moderním čtyřhvězdičkovém hotelu, který se nachází v těsné blízkosti Státního hradu a zámku Český Krumlov, v srdci památkové zóny zapsané na Seznam památek světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Hotel je ideálním místem k pořádání různorodých událostí. Rádi vám zorganizujeme firemní akce v našich technicky vybavených konferenčních místnostech či svatbu ve vynikající gourmet restauraci Le Jardin, která Vás jistě nadchne svým pojetím zážitkové gastronomie.

Věříme, že pobyt v jedinečných prostorách tohoto domu a ve společnosti našeho profesionálního týmu se pro Vás stane nezapomenutelným zážitkem.

S úctou, Vedení hotelu  

SLUŽBY HOSTŮM

V následujícím seznamu najdete služby, které náš hotel poskytuje. Pokud budete potřebovat další asistenci, stačí kontaktovat pracovníky recepce vytočením čísla 111.

BEZPEČNOSTNÍ SCHRÁNKY

Ve skříni ve Vašem pokoji naleznete bezpečnostní schránku. Hotel nepřijímá odpovědnost za věci uložené v bezpečnostní schránce na pokoji. Instrukce jak obsluhovat tuto bezpečnostní schránku jsou k Vaší potřebě uložené uvnitř trezoru.

DOPISY, BALÍČKY, POŠTOVNÍ SLUŽBY

Vaše dopisy a balíčky rádi předáme spediční společnosti dle Vašeho výběru. Více informací na recepci.

HOUSEKEEPING

Všechny pokoje jsou uklízeny denně mezi 8:00 až 15:00. Pokud máte speciální požadavky, kontaktujte, prosím, recepci.

INTERNET

Připojení na internet je možné v celé budově 24 hodin denně zdarma pomocí Wi-Fi. Kód je následující: network Bellevue – Guest, password: bellevueck

KANCELÁŘSKÉ SLUŽBY

V případě potřeby lze na recepci kopírovat, scanovat, tisknout a připojit se na internet.

KREDITNÍ KARTY

Náš hotel přijímá platbu těmito kartami: Visa, Euro/MasterCard, American Express.

KVĚTINY

Pokud si budete přát květinovou výzdobu na pokoji nebo zajistit kytici, kontaktujte, prosím, recepci.

MASÁŽE

Hotel nabízí pro Vaše uvolnění masáže. Jejich využití je třeba objednat dopředu. Pro více informací kontaktujte recepci hotelu.

ODHLÁŠENÍ – ODJEZD

Prosíme o uvolnění pokoje do 11 hodin. V případě zájmu o pozdní odjezd informujte, prosím, recepci. Prodloužení Vašeho pobytu je možné za poplatek.

OKOLÍ

Okolí hotelu nabízí širokou škálu možností pro příjemné trávení volného času. Naše recepce Vám s potěšením pomůže zorganizovat kulturní, sportovní nebo jiné aktivity pro Váš nezapomenutelný pobyt.

PARKOVÁNÍ

Parkovat lze  na placeném městkém parkovišti P2 vzdáleném 50 m od hotelu. Pro více informací kontaktujte, prosím, recepci.

POKOJOVÝ KLÍČ – KARTA

Klíč od pokoje odevzdejte prosím při odjezdu v hotelové recepci.

PRVNÍ POMOC

V případě nouze kontaktujte recepci.

PŘIHLÁŠENÍ – REGISTRACE PŘÍCHODU

Váš pokoj bude připraven od 15:00. V případě dřívějšího příjezdu kontaktujte recepci předem.

RUČNÍKY

Společně můžeme pomoci zlepšit naše životní prostředí. Nepoužívejme vodu a mýdlo zbytečně. Pokud dáte ručník do vany nebo na podlahu, vyměníme vám jej za čistý. Pokud si přejete použitý ručník i nadále používat, nechte jej viset na věšáku.

SAUNA

V našem hotelu je Vám k dispozici sauna za poplatek 200 Kč/osoba/60 minut. Nachází se v přízemí budovy v prostoru poblíž recepce. Máte-li zájem o její využití, kontaktujte, prosím, recepci. Rezervace nutná.

SNÍDANĚ

Snídaně jsou podávány ve snídaňové místnosti každý den od 7:30 do 10:30.

TAXI

Pokud budete potřebovat zajistit taxi, kontaktujte, prosím, recepci.

TRANSPORT

V případě Vašeho zájmu Vám naše recepce zjistí aktuální informace.

ZÁBAVA

Informace o aktuálních akcích, programu divadel, kin a o dalších aktivitách Vám poskytne naše recepce.

ZAVAZADLA

Vaše zavazadla si můžete uschovat během pobytu nebo před příjezdem v místnosti určené k úschově zavazadel. V případě potřeby kontaktujte, prosím, recepci.

ZTRÁTY A NÁLEZY

Všechny nálezy z pokojů a veřejných prostor jsou zaregistrovány a uchovávány na recepci po dobu 2 měsíců. V případě dotazů se obraťte na recepci.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Náš hotel klade velký důraz na ochranu životního prostředí. Snažíme se třídit odpad, používat ekologické produkty a úsporně využívat energie. Z tohoto důvodu bychom Vás chtěli poprosit o spolupráci prostřednictvím zhasínání světel při odchodu a zavírání vodní baterie. Za Vaši spolupráci Vám děkujeme.

BEZPEČNOSTNÍ POKYNY

V případě vyhlášení požáru nebo nouzové situace postupujte dle evakuačního plánu. Po příchodu do hotelového pokoje si zkontrolujte, kde je nejbližší nouzový východ na Vašem patře.

Okamžitě opusťte pokoj a nezapomeňte vzít s sebou Vaši kartu od pokojových dveří

Scházejte dolů po únikových cestách (evakuační plán je umístěn na dveřích pokoje)

Nepoužívejte výtahy

Jděte na místo evakuace (je stanoveno u příslušného únikového východu)

Postupujte dle pokynů hotelového personálu

Pokud není možné opustit pokoj:

Okamžitě volejte recepci

Zůstaňte na místě a vyčkejte na zásah profesionálních záchranářů.