Vaše Kariéra

Nabízíme vám práci v příjemném prostředí a skvělém pracovním kolektivu, odpovídající platové ohodnocení a motivační benefity, vzdělávací kurzy, možnost ubytování v Českém Krumlově, možnost kariérního růstu a práci v dynamické společnosti, která se na území České republiky stále rozrůstá.

V současné době hledáme do našeho týmu schopné a ambiciózní kandidáty na pozici:

RECEPČNÍ

Požadavky:

trestní bezúhonnost
časová flexibilita
dobrá organizace práce, logické uvažování
vysoké pracovní nasazení, ochota učit se novým věcem
komunikační a prezentační dovednosti
reprezentativní vzhled a chování
týmové založení
dobrá znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou
znalost práce s hotelovým programem FIDELIO je výhodou

Nabízíme:

práci v dynamické společnosti, která se na území České republiky stále rozrůstá
skvělý pracovní kolektiv
odpovídající platové ohodnocení + motivační benefity
možnost kariérního růstu v rámci společnosti
možnost ubytování v Českém Krumlově

Náplň práce:

práce s hotelovým systémem
komplexní servis klientům
každodenní komunikace s klienty a ostatními odděleními hotelu
administrativa spojená s pozicí recepční

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení a splňujete potřebné požadavky na tuto pozici, zašlete nám Váš strukturovaný profesní životopis a motivační dopis v českém jazyce s fotografií na e-mailovou adresu gm@bellevuehotels.cz.

KUCHAŘ A KUCHAŘKA

Máte zájem o gastronomii? Jste kreativní, baví Vás práce s jídlem a rádi se učíte novým věcem? Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, využijte příležitost připojit se do našeho týmu.

Váš profil:

vzdělání a praxe v oboru nutností
příjemné a profesionální vystupování
smysl pro pořádek
samostatnost
zájem o moderní gastronomické trendy a gastronomický růst
flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

práce v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
odpovídající finanční ohodnocení a systém zaměstnaneckých benefitů
možnost ubytování
vzdělávací kurzy

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám Váš strukturovaný profesní životopis v českém jazyce na e-mailovou adresu fb@bellevuehotels.cz.

V pořádku