Pokoje a suity

Ubytování v sousedství hradu 
a zámku Český Krumlov

V případě, že preferujete ubytování v centru Českého Krumlova a chcete, aby na Vás dýchala historie sama je pro Vás Hotel Bellevue tím správným místem! Hotel nabízí ubytování v 65 elegantních pokojích různých kategorií včetně několika prostorných apartmánů pro rodiny. V kategorii typu Superior naleznete 43 pokojů. 
Pokoje jsou umístěny ve všech budovách hotelu a nejčastěji poskytují výhled na město. Další možností je 16 pokojů v kategorii Deluxe, které mají velice útulný a vkusný design. Nevětší pohodlí Vám rádi nabídneme v rámci programu Bellevue Diamond. 2 Prezidentská apartmá, 4 Luxusní apartmány a atypický Suite jsou určené těm nejnáročnějším hostům.

Protože se náš hotel nachází přímo v historickém jádru městské památkové rezervace, pokoje nejsou zatím vybaveny klimatizací. Na řešení právě pracujeme a zatím Vám velmi rádi zapůjčíme stolní ventilátor.

DELUXE POKOJ

DELUXE POKOJ

SUPERIOR POKOJ

SUPERIOR POKOJ

PRESIDENTIAL SUITE

PRESIDENTIAL SUITE

Executive floor v rámci Residence Latrán je určen těm nejnáročnějším klientům. Naše prezidentské apartmá patří k těm nejlepším pokojům v Českém Krumlově. Prezidentské apartmá je pojmenováno Alma po známé literární autorce a múze vídeňské umělecké sféry Almy Mahler.

LUXURY SUITE

LUXURY SUITE

SUITE

SUITE

APARTMÁ BELLEVUE

APARTMÁ BELLEVUE

Protože si zasloužíte to nejlepší, vytvořili jsme pro Vás zcela nový zážitek. Diamant jako symbol nejvyšší kvality ubytování a poskytovaných služeb. Zažijte neopakovatelné chvíle v našich exkluzivních apartmánech!    

Sezónní nabídky