Vstupenky na
Otáčivé hlediště

Otáčivé hlediště 2019

Otáčivé hlediště je jedinečný fenomém Českého Krumlova. Většina představení je již beznadějně vyprodaná, nebo k mání zbývá pár posledních lístků. Nesmutněte, nakoupili jsme pro Vás vtsupenky včas. Vychutnejte si letní večer na open-air scéně!    

Představení je opatřeno titulky v češtině, angličtině a němčině (vhodné i pro sluchově postižené).

Dracula        

horor 
středa 3. července 21:30                        900 Kč

Nemrtvý démon hrabě Dracula opouští svůj hrad v Transylvánii, aby rozšířil své pole působnosti a našel ženu, jejíž portrét ho okouzlil. Nikdo netuší, jak nebezpečný je ten uhrančivý cizinec. Nikdo, až na doktora Van Helsinga...

Šípková Růženka

PREMIÉRA 
pohádkový příběh na špičkách
středa 24. července 21:00      945 Kč/1.040 Kč

Jedna z nejkrásnějších pohádek převedená do nové taneční inscenace potěší všechny příznivce klasického baletu na špičkách.

Turandot

orientální pohádka v italské opeře 
středa 7. srpna 21:00                893 Kč/935 Kč

Není divu, že Turandot se téměř okamžitě po svém uvedení stala jednou z nejoblíbenějších oper světového repertoáru. Má totiž všechno, co činí operu skutečně velkolepou. Silný příběh se symbolickými přesahy, pompézní jevištní obrazy, vyhrocené konflikty, spád a především naprosto úchvatnou hudbu, bohatou na podmanivé melodie.

Rusalka

opera
středa 14. srpna 20:30                        1.040 Kč
pátek 16. srpna 20:30                         1.170 Kč

Tato inscenace se zařadila k nejoriginálnějším divadelním projektům před Otáčivým hledištěm. Dvořákova nejkrásnější opera nezazní nikde lépe.

Pro podrobnější informace a nabídku nás prosím kontaktujte na guestrelation@bellevuehotels.cz nebo na telefonu +420 725 712 786.